Kimyasal Şartlandırma

Kimyasal Şartlandırma

İşletmenizin kan dolaşımı su sistemidir. Suyunuzun doğru şartlandırılması o kanın kısa ve uzun vadede bünyeye vereceği zararları önlemek ve yatırımınıza sağlıklı bir hayat vaat etmektir. Türkiye'nin en önemli işletmelerinin kan dolaşım sistemlerini Permo'nun ürettiği teknolojilere emanet etmeleri boşuna değildir. Permo kimya bilimine hakim uzman kadrosu ile ihtiyacınıza özel mühendislik prensiplerini mükemmelce üreten tecrübeli ve uzman bir kadroya sahiptir. Dünyanın en mükemmel ve en kusursuz sistemi doğa ile uyumlu olmadıkça ürünlerin ve çözümlerin hiçbir anlamı yoktur. Permo çevreye saygılı teknolojiler üretir ve çevrenin korunması prensibinden asla taviz vermez. 

UYGULAMA ALANLARIMIZ

En Son teknolojiye göre geliştirilen kimyasallarımız güçlü servis desteği ile endüstrinin birçok alanlarında kullanılarak enerji tasarrufu, işletmenin verimli çalışması ve tesisin korunmasına yardımcı olur.

 
 
 
  • Soğutma kuleleri
  • Proses ve kullanım suları
  • Buhar üretimi ve kalorifer devreleri
  • Air condition devreleri
  • İşletmeye özel çözümler

ÜRÜNLERİMİZ

Endüstriyel ve ticari Soğutma Sistemleri

Korozyon, çamur,kireçlenmeye karşı özel disperse edici kimyasallar ve çeşitli türde mikroorganizmalar için biositler
 
Sıcak ve soğuk endüstriyel ve evsel kullanım suları
Korozyon, ve kireçlenme
 
Endüstriyel ve ticari işletmelerde sıcak ve kızgın su devreleri
Endüstriyel buhar, kızgın su devreleri için korozyon ve kireç önleyici , metal posivasyonunu sağlayan buhar hatları korozyonu ve kazanda köpürmeyi önleyen çamuru disperse eden özel formüllü ürünler 
 
Soğutulmuş su ve multimetal ısıtma devreleri
Korozyon kireç ve çamura karşı etkili kimyasallar

LABORATUAR HİZMETLERİ

Farklı üretim yapan tesislere uygun projeler üretilerek işletmelere özel çözümler geliştirilir dolayısıyla kireç korozyon çamur ve biyolojik aktivasyon problemlerine güvenli hızlı ve uzun vadeli çözümler üretilir. 

Taşınabilir, kolorimetrik spektofometrik analiz laboratuarı, digital pH metre ve iletkenlik ölçer cihazlarından oluşan gelişmiş lab cihazları 
Kalifiye elemanlarla detaylı analizler yapılarak doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşılır 
Korozyon testleri ve ekipmanları 
Merkezi Araştırma test laboratuarları 
Fax modemli kontrol cihazları ile kule ve kazandaki tüm bilgiler bilgisayarlarda 24 saat izleme imkanı.